Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Zatory – oferty mieszkań na Mazowszu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Wyszków(Zatory + 19 km)

569 000 zł48,30 m² 11 780,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3 pokojowy apartament w Wyszkowie Na blisko 50 m2 składa się: - przestronny jasny salon z aneksem kuchennym - 1 pokój dziecięcy - 1 pokój/sypialnia - 1 łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

666 700 zł66,67 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pisemnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szafranowa

Radzymin(Zatory + 21 km)

539 000 zł59,41 m² 9 072,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak podatku pcc I brak prowizji dla kupującego Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i ogródkiem - Radzymin, ul. Szafranowa - 51,24 m + balkon 3,84 m + ogródek 95 m Na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Pułtusk

Pułtusk(Zatory + 13 km)

388 000 zł38 m² 10 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w spokojnej i bezpiecznej części Pułtuska przy ul. A. Mickiewicza. Lokal znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Oficerska

Zegrze(Zatory + 19 km)

600 000 zł37,50 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta lokalu mieszkalnego położonego na strzeżonym osiedlu Atlantis nad brzegiem Zalewu Zegrzyńskiego, z pięknym widokiem na Zalew. Osiedle z dostępem do linii brzegowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Słowackiego

Radzymin(Zatory + 21 km)

660 033 zł66,67 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym

Wyszków(Zatory + 19 km)

899 000 zł87,36 m² 10 290,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 87,36 m , położone w Wyszkowie na osiedlu Zielove, przy ul. Komisji Edukacji Narodowej. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Słowackiego

Radzymin(Zatory + 21 km)

592 245 zł55,35 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołomińska

Radzymin(Zatory + 21 km)

649 000 zł78,05 m² 8 315,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezczynszowy Segment narożny w cenie mieszkania / dwa miejsca parkingowe w cenie/bezpośredni dostęp do Ogrodu/ przystanek autobusowy 738 przy osiedlu / doskonała Lokalizacja - super dojazd do S8.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Słowackiego

Radzymin(Zatory + 21 km)

597 060 zł55,80 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułtuska

Zatory,mazowieckie

155 000 zł70 m² 2 214,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zatory, pułtuska, 70m2, 3 pokoje, 155.000zł do sprzedanie bardzo słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2. Mieszkanie dwustronne z dużym balkonem, piwnica, oraz garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułtuska

Zatory,mazowieckie

150 000 zł70 m² 2 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij